Дата: 18.11.2022 23:01

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

З 14 по 18 листопада в закладі освіти «Кольорова мрія» пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях, дорогах, у транспорті.

У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи відповідно до річного плану:

•виготовлення лепбуків:

«Вчимо дорожні знаки» (2 кл. Шкелебей Т.Я. );

«В країні дорожніх знаків» (4 кл. Плечій -Дронишинець І.М .);

•виховна година «Будь помітним на дорозі», виготовлення буклету «Безпечний рух- твій вірний друг», кубик Блума «Правила дорожнього руху» (3-Б кл. Дронишинець Х.М.)

•Виховна година «Безпечна дорога», виготовлення інтерактивного куба (8 кл. Стасів О.В. );

•Перегляд тематичної презентації «Безпека на дорогах і транспорті в умовах воєнного стану» (5кл.Шкелебей М. М)

Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.