Міжнародний день сім'ї

І найпрекрасніший смарагд.

Який від злого бережу

І до добра я піднесу...

День Сім'ї в Україні досить молоде свято, його відзначають щороку 15 травня з 2012 року. Традиційно цей день заведено проводити у колі найближчих та найрідніших людей - своєї сім'ї. Родина, сім'я - це найдорожче для кожної людини.

З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

З метою формування у дітей ціннісного ставлення до сім'ї, родини, людей, батьків в закладі освіти класні керівники 1 класу Бажан І.М. та 3-А класу Шкіринець Н. Я. провели години спілкування до Дня Сім'ї. Діти переглядали відеоролики " З родини йде життя дитини" , створювали аплікації, малювали своїх рідних.

Міжнародний День Сім'ї - справжнє родинне свято, коли можна звернутись до найдорожчих людей із словами найщирішої любові.