Тиждень доброчесності

Дата: 08.12.2023 16:29

З 28 листопада по 9 грудня в нашому закладі освіти проходив Тиждень доброчесності.  Метою якого є знайомство здобувачів освіти з поняттям «доброчесність», актуалізація та поглиблення знань про корупцію та її негативні наслідки. Саме тому, враховуючи виклики сьогодення, серед учнів були проведені виховні бесіди, спрямовані на формування навичок безпечної та доброчесної поведінки у воєнний час.

Класними керівниками проведені такі заходи:

3 клас - перегляд відео презентації "Доброчесність перемагає" та мультфільму "Добро, яке світиться";

4 - Б клас - виховна година "Академічна доброчесність - шлях до успіху";

6 клас - перегляд презентації"Академічна доброчесність";

8 клас - перегляд відеоролика "Поради з академічної доброчесності для школярів";

9 клас - виготовлення інформаційної стінгазети "Академічна доброчесність".

Практичний психолог Стасів Г. А. із учнями 9-го класу переглянули та обговорили фільм "Великі очі".

Педагогами - організаторами проведено засідання учнівського самоврядування "Академічна доброчесність: за і проти" .

Доброчесність – це фундамент якісного закладу освіти та успішного учня. Тож будьмо доброчесними!