Батьківські збори в стилі НУШ

Дата: 21.03.2024 20:04

19 березня 2024 року у 6 класі під керівництвом О. Саган відбулися батьківські збори у форматі «Кава з вчителькою». Леймотивом зборів були «Умови успішного виховання в сім’ї: єдність вимог дорослих до дітей, атмосфера злагоди і довіри.»

Збори проходили під таким гаслом: «Той, хто бажає добре виховати дитину, приречений завжди дотримуватися справедливих поглядів.» (О. Бальзак)                                                    Батьки виконували різноманітні творчі вправи: «Весела кулька», склянка порад «Щоб краще зрозуміти дитину,я ….», асоціативний кущ «Я – super мама”, « Подивіться на світ очима дитини». Також мами мали змогу дізнатися про себе, які вони батьки, пройшовши тест «Чи хороші ви батьки».

Прослухали поради психолога, нашого закладу освіти «Кольорова мрія», Г.Стасів про психологічні особливості дітей 10-12 років.

О. Саган дала батькам письмові поради у вигляді буклету « Сім речей, які зроблять вашу дитину щасливою.»

Формат проведення зборів був незвичним, проте цікавим, змістовним та пізнавальним для батьків.